Twitter response:
Montessori Úsměv

Bezhotovostní platba

Bezhotovostní platba za stravování

 

Vážení rodiče, zaměstnanci a ostatní strávníci školní jídelny M.Kudeříkové, úhrada obědů formou bezhotovostní platby formou inkasa z Vašeho účtu v bance.

  1. V bance, v níž máte zřízen svůj účet, je třeba zadat POVOLENÍ K INKASU ze svého účtu na účet našeho zařízení, NEBO pokud máte internet banku, vše je jednodušší a můžete si ho vytvořit sami u svého počítače.
  2. ZADAT POVOLENÍ K INKASU
  • Naše zařízení: KOMERČNÍ BANKA
  • Naše číslo účtu (ZŠ M. Kudeříkové): 43-8212900277
  • Kód banky (ZŠ M. Kudeříkové): 0100
  • Limit povolení inkasa pro jednoho žáka: 600,- Kč
  • Nezadávat žádný variabilní ani specifický symbol
  • Počáteční datum povolení inkasa např : od 15.9.201…

Platba za stravné se stahuje vždy kolem 20. dne v měsíci a to na následující měsíc

Např. platba na ZÁŘÍ bude stáhnuta cca 20.8., odhlášené obědy se odečítají dva měsíce zpětně ze zálohy na stravné tj: např: v platbě na listopad budou odečteny odhlášky za září.

 

Stanovení horního limitu povolení inkasa:

  1. V případě dvou a více dětí a rodič rozhodne, že chce, aby byly platby provedeny jednotlivě za každé dítě, pak limit inkasa na každé dítě bude navedeno zvlášť ve výši jedné zálohy tj. 600 Kč na jedno dítě.
  2. V případě, že se rodič rozhodne pro součtování plateb více strávníků (součet všech dětí a strávníků) a následnému stáhnutí jednou částkou ze stejného čísla účtu, pak limit inkasa bude součet všech záloh (tj: počet dětí x záloha 600,-) např: 2 děti tj. 2×600 záloha povolení inkasa bude 1200,- Kč. Součtování plateb poté nahlásit vedoucí školní jídelny.

 

Veškeré informace Vám ráda poskytne vedoucí školní jídelny

Tel: 596813838

Mobil: 739 407 161

Email: nikola.kajpusova@seznam.cz